E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

PODSZYWARKI

Oferujemy najwyższej klasy podszywarki niemieckiej firmy Maier (zalecane igły Schmetz) oraz podszywarki firmy Zusun, a także podszywarki domowe Texi

Zobacz proponowane przez nas podszywarki na stronie firmy Strima, z którą współpracujemy. Wszystkie możesz kupić i serwisować w tej samej cenie u nas na miejscu w warszawie. Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, przeszkolenie personelu oraz dowóz i montaż maszyn u klienta. Nasz wykwalifikowany personel służy klientom swą wiedzą i doświadczeniem w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie wyposażenia pracowni krawieckich.

 
 Podszywarka domowa Texi
Przypominamy, że zakupiona u nas maszyna jest na życzenie klienta na miejscu składana i ustawiana przez wykwalifikowanych mechaników. Przewidujemy też jeden darmowy przegląd na miejscu w ramach gwarancji.
 

 
 
 
 

MASZYNY DO SZYCIA I INNE URZĄDZENIA

 

Jeśli potrzebujesz maszyny do szycia albo chcesz zaprojektować lub zmodernizować swoją szwalnię czy pracownię, zajrzyj do Pasgali. Najnowocześniejsze maszyny do szycia oraz urządzenia do krojenia, prasowania czy klejenia ułatwią ci to zadanie. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia, często sprzężone z elektroniką, co ułatwia i przyspiesza produkcję, a nawet zmniejsza jej koszty. Zakupiona u nas maszyna jest na życzenie klienta na miejscu składana i ustawiana przez wykwalifikowanych mechaników. Przewidujemy też jeden darmowy przegląd na miejscu w ramach gwarancji.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, przeszkolenie personelu oraz dowóz i montaż maszyn u klienta. Nasz wykwalifikowany personel służy klientom swą wiedzą i doświadczeniem w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie wyposażenia pracowni krawieckich w maszyny do szycia i inne urządzenia. Sporządzamy kosztorysy ofertowe pod projekty z dofinansowaniem unijnym.

 
W ofercie maszyny Texi, Siruba, Pfaff, Janome, Sun Star, Maier, Oshima i wiele innych.

 
  Maszyny do szycia - stebnówka 2- igłowa Siruba
 
  Owerlok Siruba
 
  Maszyny domowe
 

Aby dowiedzieć się więcej wybierz kategorię:
 

Części do maszyn Więcej >>
Krojenie   
Owerloki   

 


 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies