E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

KRYSZTAŁY PRECIOSA

W ofercie naszej hurtowni dostępne są kryształki czeskiej firmy Preciosa. Są to najwyższej jakości kryształowe kamienie dorównujące znanym wyrobom Swarovski Elements. Uzupełnieniem oferty są efektowne kaboszony w rozmiarach: 15/7, 18/13 i 25/18.

Proponujemy  kryształy w metalowej oprawie (okrągłe i w kształcie migdała), doskonałe zarówno do przyszycia, a także jako komponenty do wyrobu biżuterii. Oferujemy równiez wysokiej jakości taśmy cyrkoniowe (Cup Chains) idealne np. do biżuterii z sutaszu.

Cup Chains - są to kamienie MC Chatons w oprawie metalowej w kolorze srebrnym, złotym lub raw - czyli metal koloru złotego nie poddany procesowi galwanizacji.

MC Chatons to podstawowy i najczęściej stosowany w bizuterii typ kamienia. Jego górna powierzchnia zawiera 8 pięciokątnych faset, regularną płytę ośmiokątną. Dolna część składa się również z 8 ścianek, których położenie jest lekko obrócone w kierunku górnej ścianki tworząc stożkową końcówkę. Taka konstrukcja zapewnia niezwykłe właściwości optyczne potwierdzone przez wieloletnie doświadczenie producentów biżuterii. Dolna część jest używana do mocowania kamieni i przeważnie jest foliowana srebrem. Górna warstwa lakieru jest zabezpieczona cienką warstwą srebra. Zabieg ten poprawia blask kamienia.

Rozmiary - od 0,8 mm (ss000) do 11,9 mm (ss49).

 
  Kryształki Preciosa
 
  Preciosa - komponenty biżuterii
 
  Kaboszony Preciosa
 
  Kaboszony Preciosa
 
 

 
 
 

OZDOBY

Aby poznać całą ofertę naszych ozdób, trzeba zarezerwować sobie dużo wolnego czasu i nas odwiedzić. Zamieszczenie choćby połowy tego co mamy w magazynie jest trudne do wykonania, dlatego zapraszamy Cię do siebie. Jeśli nie możesz przyjechać to napisz. Wyślemy odpowiedź i załączymy zdjęcie interesujących Cię ozdób. Mamy ich dużo, a nasz asortyment wciąż się wzbogaca.

Koraliki, perełki, cyrkonie w aplikacjach i na taśmie, cekiny luzem i na taśmie, taśmy ozdobne do odzieży i mebli, kamienie szklane i akrylowe. Nie brakuje też ozdób karnawałowych czy komponentów Swarovski Elements.  To wszystko i wiele innych ozdób znajdziesz w Pasgali.
 

Aby dowiedzieć się więcej, wybierz kategorię:

 
 Cekiny
 
Przykładowe ozdoby
 
 Przykładowe ozdoby
 
 Piórka
 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies