E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

SZAFY NA KORDONKI, EKSPOZYTORY

Wprowadziliśmy do naszej oferty szafy ekspozycyjne na cały asortyment kordonków bawełnianych Ariadny. Wraz z nimi oferta poszerzy się o nową kolorystykę w kordonkach Aria, Muza, Maja i Kaja cieniowana.

Szafy ekspozycyjne to eleganckie meble z płyty laminowanej w kolorze KLON VANCOUVER. Doskonale prezentują asortyment sklepów pasmanteryjnych, dzięki praktycznym rozwiązaniom ekspozycyjnym dobrze widoczna jest cała kolorystyka i wszystkie ich grubości.  Dzięki przegrodom kłębki nie mieszają się między sobą, a oznaczenie każdej półki etykietą z asortymentem i numerami koloru sprawia, że bardzo łatwo jest wskazać poszukiwany przez klienta kordonek. Skos pod jakim znajdują się półki, powoduje, że po wyjęciu jednego kłębka zsuwa się następny, dzięki czemu łatwo spostrzec braki w danym kolorze. Ich uniwersalny kolor oraz solidność wykonania to dodatkowe atuty. Obszerna szuflada na dole pozwala na przechowywanie i szybkie uzupełnianie zapasów.

Cała oferta bawełnianych kordonków Ariadny mieści się w dwóch szafach, stąd też sprzedaż szaf odbywa się w dwóch wariantach (w obu przypadkach płacisz tylko za kordonki - szafa kosztuje symboliczne 1 zł netto):

Szafa ekspozycyjna nr 1

Przeznaczona na kordonki Karat, Atłasek, Maja, Muza, zawiera pełną kolorystykę w tych asortymenatch:

 • 55 kolorów kordonka Karat 8,
 • 1 kolor kordonka Atłasek 30
 • 18 kolorów kordonka Maja 5 (w tym 1 nowy), 
 • 18 kolorów kordonka Maja 8 (w tym 1 nowy),
 • 8 kolorów kordonka Muza 10 (w tym 4 nowe),
 • 8 kolorów kordonka Muza 20 (w tym 6 nowych).
 
 Szafa ekspozycyjna na kordonki nr 1

Szafa ekspozycyjna nr 2

Przeznaczona na kordonki Kaja, Ada, Aria, zawiera pełną kolorystykę w tych asortymenatch:

 • 35 kolorów kordonka Kaja 15,
 • 15 kolorów kordonka Kaja 15 cieniowana (w tym 3 nowe),
 • 7 kolorów kordonka Ada 5,
 • 7 kolorów kordonka Ada 10,
 • 7 kolorów kordonka Ada 15,
 • 2 kolory kordonka Ada 30,
 • 24 kolory kordonka Aria 5 (w tym 6 nowych).
 
 Szafa ekspozycyjna na kordonki nr 2

Ulotka do pobrania (4.5 MB)
 

Wymiary szaf:   

Wymiary szaf ekspozycyjnych

   


 
 
 

NICI - PRZĘDZA

W procesie szycia nić niezmiennie odgrywa podstawową rolę. Z czasem jest udoskonalana, staje się coraz lepsza i dostępna w coraz większej gamie kolorystycznej, ale nadal jest niezastąpiona. Dlatego w Pasgali ten artykuł traktujemy z bardzo dużym pietyzmem. Trudno na całym Mazowszu znaleźć hurtownię z większym wyborem nici.

Już sama lista producentów dostarczających nam ten produkt jest dowodem na to, że nić to sztandarowy artykuł na naszych półkach. Ariadna, Amann, BST, Guttermann, Amanda, Durak - to najwięksi z długiej listy naszych dostawców. Jakość ich wyrobów jest znana każdemu producentowi odzieży i nie tylko.

Oferujemy nici szwalnicze do stebnowania, do owerloka, guzikarek, dziurkarek, podszywarek. Nici rdzeniowe poliester/poliester i poliester/bawełna, elastyczne teksturowane, bawełniane, do skór nylonowe i z poliestru ciągłego oraz wiele, wiele innych.

Nici ozdobne to kolejny dział oferujący przędze do ręcznych robótek, kordonki, atłaski, włóczki i inne. Wszystko to znajdziesz na tej stronie i w naszej hurtowni.

Teraz w ofercie także nici Coats. Zobacz więcej (także karty kolorów) na www.coatscrafts.pl
 

 

Wybierz odpowiedną grupę towarów i dowiedz się co proponujemy: 

 

SPRZEDAŻ HURTOWA!
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies