E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

SPRZEDAMY GRUNT INWESTYCYJNY
(1,08ha PRODUKCJA USŁUGI)
Warszawa, Białołęka - Żerań, 10 km od Centrum

 

 
Działka położona jest
po południowej stronie ulicy Włodkowica na Żeraniu w Warszawie, w południowej części dzielnicy Białołęka, w pobliżu trasy Toruńskiej - 1,1 km i w odległości około 200m od ulicy Białołęckiej. Przy wizji lokalnej jest to teren graniczący z posesją firmy Tawo. W sąsiedztwie nowopowstałe inwestycje o funkcji magazynowo-biurowej oraz osiedle domków jednorodzinnych. (Link lokalizacyjny w mapach google)

Powierzchnia działki to 10875 m2. Efektywne wymiary to ok. 109m x 93m plus pas drogowy: dojazdowo-parkingowy do ul. Włodkowica ok. 10m x 71m. Dokładne wymiary i plan.

Jest to teren niezabudowany, nieogrodzony i nieutwardzony o płaskim ukształtowaniu. Ulica asfaltowa. Wszystkie media dostępne w ulicy Włodkowica.

Widok działki od tyłu        Działka obok firmy Tawo        Po lewej stronie ogrodzenia wjazd na działkę

Ziemia ma obecnie status działki rolnej i prawo wieczystego użytkowania oraz własne warunki zabudowy z przeznaczeniem pod budownictwo usługowo-przemysłowe. Obowiązujące warunki zabudowy pozwalają na budowę hali magazynowo-handlowo-produkcyjno-usługowo-biurowej z powierzchnią zabudowy do 5000 m2 i do 8000 m2 powierzchni użytkowej - jako powierzchnie magazynowo-produkcyjno-usługowe z zapleczem sprzedażowym i biurowo-socjalnym z dwoma kondygnacjami do 12m wysokości całkowitej.

Zawarte w warunkach zabudowy zobowiązania do budowy drogi, kanalizacji i wodociągu są juz nieaktualne. Wszystkie te media są  już w ulicy Włodkowica, a sama ulica Włodkowica jest obecnie drogą asfaltową z chodnikiem,  na końcu której powstała nowa duża  inwestycja  biurowo magazynowa.

Możliwość dokupienia od innego właściciela terenu obok - około 2,3 ha.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: dzialka@pasgala.com.pl lub tel kom. 505 657 013 

 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies