E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

SUTASZ I SZNURKI OZDOBNE

 
Sutasz (soutache) 

Ten rodzaj sznurka ma swoje zastosowanie przede wszystkim w zdobnictwie. Najlepiej sprawdza się w hafcie oraz przy tworzeniu biżuterii artystycznej. My oferujemy dwa rodzaje tego typu sznurka:

- CZESKI sutasz - Pega (100% wiskoza) w dużej gamie kolorystycznej i szerokości 3mm. Rozmiar 5mm możemy sprowadzić na zamówienie klienta (kolory: biel, czerń, granat). Ponadto mamy też złoty i srebrny sutasz (polski i czeski) w kilku szerokościach: 3mm, 5mm, 6mm, 7mm.
Tego rodzaju sznurek sprzedajemy w nawojach po 50 metrów, sutasz srebrny i złoty - po 25 metrów.

- CHIŃSKI sutasz - bardzo dobrej jakości sznurek nylonowy o szerokości 3 mm w nawojach po 50 metrów; także w wersji metalizowanej - również w nawojach 50-metrowych.

Sznurki ozdobne - skręcane
Sznurki skręcane w bogatej kolorystyce używane są najczęściej do tworzenia ozdób, dekoracji, wystroju wnętrz... Te o najmniejszej średnicy wykorzystuje się również przy wyrobie biżuterii, m.in. w połączeniu z sutaszem. W naszej ofercie znajduje się kilka rozmiarów:
- 2,1mm - w nawojach po 50m;
- 3,5mm - w nawojach po 25m;
- 6,5mm - w nawojach po 25m.
 
Ponadto mamy w ofercie duży wybór sznurków satynowych oraz sznurków woskowanych, niezastąpionych między innymi przy tworzeniu ręcznie robionej biżuterii.
 

SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 

Sutasz i sznurki ozdobne 
 
Sutasz 
 
Sznurek satynowy 
 
Sutasz 02 
 

 
 
 
 

SZNURY, SZNURKI I CHWOSTY

W tym dziale oferujemy państwu sznury ozdobne do kotar, mebli i ogólnego wystroju wnętrza. Ponadto proponujemy sznury odzieżowe, wciągane w tunel kaptura czy bluzy, sznurki pakowe, sutasz oraz ozdobne sznurki skręcane, satynowe, woskowane.

Znajdziecie tu również sznurowadła w długościach od 45 cm do 200cm płaskie i okrągłe, szerokie i wąskie, bawełniane, poliestrowe i woskowane w kilkunastu kolorach. Kolejna grupa to sznurki knotowe. Knoty do świec i lamp naftowych bawełniane zwykłe, z wypełnieniem i niektóre z drucikiem.

Chwosty to naturalne uzupełnienie sznurów dekoracyjnych. Nie może ich zabraknąć np. w eleganckim wystroju okna. Bogactwo kolorystyczne wzornictwa pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Posiadamy chwościki samodzielne i ze sznurami, długie, używane najczęściej do zasłon i krótkie, na przykład do ozdobienia poduszek lub abażurów.

 

 Aby dowiedzieć się więcej, wybierz kategorię:

 
SPRZEDAŻ HURTOWA! 
 
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies