E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
ŚRODKI CZYSZCZĄCE
 

Proponujemy: 

 

przemysłowy środek czyszczący spirit 6


PRZEMYSŁOWY ŚRODEK CZYSZCZĄCY 
(SPIRIT 6)

 
Spirit 6 to profesjonalny środek czyszczący. Usuwa z maszyn i narzędzi brud, ślady starego oleju i smoły oraz resztki kleju. Znakomity do przemywania zamków i innych mechanizmów precyzyjnych, które zostały "naoliwione" mimo, że czynić tego nie wolno. Rozpuszcza smary, odrdzewia i usprawnia pracę mechanizmów. Idealny do konserwacji anten samochodowych. Nie wysusza powierzchni, pozostawia cienki film konserwujący. Służy do czyszczenia maszyn drukarskich (sito na tkaninach) z resztek kleju mocującego, ułatwia usuwanie pozostałości kleju po taśmach samoprzylepnych. Doskonale usuwa resztki zużytych klejów tymczasowych Spirit 5 i Spirit 5 strong. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

aktywna pianka czyszcząca spirit 61


AKTYWNA PIANKA CZYSZCZĄCA (SPIRIT 61)
Spirit 61 to aktywna pianka czyszcząca w sprayu. Usuwa brud, tłuszcz, kurz, ślady długopisu. Działa antyelektrostatycznie. Nie zostawia smug. Skutecznie czyści blaty stołów krojczych i maszyn szwalniczych. Doskonała do dywanów, tapicerki samochodowej, skanerów, komputerów, klawiatur, monitorów, monitorów LCD, powierzchni stalowych i chromowanych, mebli, drewna, plastiku, szkła, kryształów. Pozostawia przyjemny, świeży aromat. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

środek czyszczący styki elektryczne spirit 67
 


ŚRODEK CZYSZCZĄCY STYKI ELEKTRYCZNE (SPIRIT 67)
Spirit 67 to suchy detergent w spray 'u na bazie szybko odparowujących rozpuszczalników. Odtłuszcza i czyści styki elektryczne. Rozpuszcza tłuszcz i olej, które wraz z nim odparowują. Posiada właściwości dielektryczne (wysoką rezystancję właściwą). Stosowany w przemyśle elektronicznym, fotograficznym, w optyce i mechanice precyzyjnej. Nie wchodzi w reakcję z tworzywami sztucznymi i gumą. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

środek czyszczący do hamulców spirit 69


ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO HAMULCÓW 
(SPIRIT 69)
Spirit 69 wysokie ciśnienie spray'u skutecznie usuwa brud, a nowoczesna formuła szybko schnących rozpuszczalników i polimerów rozpuszcza tłuszcz, olej, smołę i błyskawicznie odparowuje. Zalecany do czyszczenia klocków i tarcz hamulcowych, eliminuje piski, skraca drogę hamowania. Odtłuszcza i czyści zewnętrzne powierzchnie silników. Znakomity do odtłuszczania porowatych, trudno dostępnych miejsc. Idealnie czyści kamienie ostrzące noży. Nie wchodzi w reakcje z tworzywami sztucznymi i gumą. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com

 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies