E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
SMARY
 

Proponujemy:

 

smar lepki ep spirit 21


SMAR LEPKI EP (SPIRIT 21)
Spirit 21 to bezbarwny, syntetyczny smar w sprayu o wysokiej lepkości i właściwościach przyczepnych. Odporny na wodę i sól. Wzbogacony dodatkami EP (EXTREME PRESSURE) - umożliwia smarowanie mechanizmów przenoszących duże obciążenia: łańcuchy przemysłowe, przekładnie zębate, liny stalowe. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

smar suchy na bazie ptfe spirit 25


SMAR SUCHY NA BAZIE PTFE (SPIRIT 25)
Spirit 25 to suchy smar w spray’u na bazie PTFE. Nie zawiera substancji oleistych. Tworzy zwartą, suchą, białą warstwę ułatwiającą poślizg. Odporny na nacisk i wysoką temperaturę (do 300° C), nie traci właściwości w środowiskach kwaśnych i alkalicznych. Zalecany do smarowania maszyn do obróbki materiałów plastikowych, złącz, przewodów, drzwi samochodowych, uszczelek i części poddanych działaniu wysokiego ciśnienia i temperatury. Wykorzystywany do smarowania zamków i innych mechanizmów, gdzie wymagane jest zastosowanie suchego smaru. Może być stosowany jako antyprzywieracz do materiałów plastikowych i gumowych. Nie przyciąga kurzu. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

smar na bazie miedzi spirit 29


SMAR NA BAZIE MIEDZI (SPIRIT 29)
SPIRIT 29 to smar z wysoką zawartością miedzi do smarowania połączeń gwintowanych, prowadnic i zawiasów w piecach i innych miejsc styku metali, które są wystawione na działanie wysokich temperatur. Ma wysoką stabilność termiczną i zapewnia dobrą ochronę przeciwkorozyjną. Jest odporny na działanie substancji chemicznych, warunków atmosferycznych, zapobiega zużyciu i zakleszczaniu się. Jest odporny na działanie temperatur od -40°C do +1.000°C. Należy dobrze oczyścić powierzchnię, wstrząsnąć i spryskać z odległości 15 cm. Pojemność 400ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com

 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies