E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 
KLEJ TYMCZASOWY
 

Proponujemy: 

 

klej tymczasowy medium spirit 5


KLEJ TYMCZASOWY MEDIUM (SPIRIT 5)
SPIRIT 5 to klej w spray'u, umożliwiający wielokrotne repozycjonowanie.
Służy do czasowego przyklejania tkanin, papieru, lekkiej tektury, tworzyw sztucznych klisz i celofanu do innych powierzchni. Umożliwia wielokrotne łączenie i rozdzielanie elementów bez ryzyka przeniesienia się kleju z powierzchni na powierzchnię. Szeroko stosowany w przemyśle tekstylnym do czasowego mocowania: haftowanych elementów odzieży (aplikacje), szablonów podczas krojenia lub odrysowywania. Niezbędny w produkcji seryjnej do tymczasowego mocowania elementów przed końcowym montażem. Ceniony przez plastyków (projektowanie kolaży). Jeśli potrzebujesz kleju o podwyższonej sile klejenia polecamy SPIRIT 5 STRONG. UWAGA! By usunąć zużyty klej z maszyn i narzędzi, najlepiej stosować środek czyszczący SPIRIT 6. Pojemność 500ml.
Tekst i zdjęcie dzięki  www.strima.com
 

klej tymczasowy strong spirit 5 strong


KLEJ TYMCZASOWY STRONG (SPIRIT 5 STRONG)
SPIRIT 5 STRONG to nowa, jeszcze bardziej efektywna formuła tymczasowego kleju SPIRIT 5, o podwyższonej sile klejenia. Umożliwia wielokrotne repozycjonowanie. Służy do czasowego przyklejania tkanin, papieru, tektury i tworzyw sztucznych do innych powierzchni. Umożliwia wielokrotne łączenie i rozdzielanie elementów bez ryzyka przeniesienia się kleju z powierzchni na powierzchnię. Szeroko stosowany w przemyśle tekstylnym do mocowania: elementów odzieży drukowanych techniką sita [odporny na wysoką temperaturę], szablonów podczas krojenia lub odrysowywania. Niezbędny w produkcji seryjnej do mocowania elementów przed końcowym montażem. Ceniony przez plastyków [projektowanie kolaży]. Jeśli potrzebujesz kleju o standardowej sile klejenia polecamy SPIRIT 5. UWAGA! By usunąć zużyty klej z maszyn i narzędzi, najlepiej stosować środek czyszczący SPIRIT 6. Pojemność 500ml.
Tekst i zdjęcie dzięki www.strima.com

 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!   


 
 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies