E-sklep dla klientów detalicznych
Formularz kontaktowy

hurtownia pasmanterii i artykułów podobnych, dodatków krawieckich, maszyn szwalniczych i części do nich
 

CEKINY

Mamy w ofercie cekiny okrągłe 6mm, 15mm, 30mm luzem i na taśmie. Cekiny prostokątne, gwiazdeczki, półksiężyce. Cekiny luzem pakujemy w opakowania po 10g, 100g, 0,50kg. 
Duże okrągłe cekiny mogą występować w wersji z otworem niecentralnie ułożonym. Podobnie ma się sprawa z innymi kształtami. Na przykład otworek przy brzegu obwodu kółka pozwala na przyszycie cekina tak, aby mógł swobodnie się poruszać i mienić ukazując tym samym całą swoją urodę.


Inna pozycja to cekiny na taśmie. Tu rozróżniamy dwie grupy. Pierwsza to taśma stabilna z pojedynczym rzędem cekinów lub z kilkoma rzędami. Druga grupa to cekiny na taśmie elastycznej 3-, 6-, 9-rzędowe.

Cekiny występują w ogromnej ilości kolorów, ale także rodzajów, mogą być: hologramowe, laserowe, opalizujące, matowe i inne.


SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 

  
 Cekiny luzem i na taśmie. Odoby z cekinów.
 
Cekiny okrągłe i gwiazdeczki. Luzem i na taśmie.
 
 Cekiny kły i okrągłe duże 25 i 30mm


 
 
 

OZDOBY

Aby poznać całą ofertę naszych ozdób, trzeba zarezerwować sobie dużo wolnego czasu i nas odwiedzić. Zamieszczenie choćby połowy tego co mamy w magazynie jest trudne do wykonania, dlatego zapraszamy Cię do siebie. Jeśli nie możesz przyjechać to napisz. Wyślemy odpowiedź i załączymy zdjęcie interesujących Cię ozdób. Mamy ich dużo, a nasz asortyment wciąż się wzbogaca.

Koraliki, perełki, cyrkonie w aplikacjach i na taśmie, cekiny luzem i na taśmie, taśmy ozdobne do odzieży i mebli, kamienie szklane i akrylowe. Nie brakuje też ozdób karnawałowych czy komponentów Swarovski Elements.  To wszystko i wiele innych ozdób znajdziesz w Pasgali.
 

Aby dowiedzieć się więcej, wybierz kategorię:

 
 Cekiny
 
Przykładowe ozdoby
 
 Przykładowe ozdoby
 
 Piórka
 

 SPRZEDAŻ HURTOWA!  
 


 
 
 
ofertastopkagora_592

Oferta przedstawiona na stronie jest przykładowa i stanowi jedynie wycinek pełnej oferty handlowej firmy PASGALA. Nasza oferta jest zbyt rozległa i zmienna, by umieścić ją w całości. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni (adres >>). Większość naszych klientów uważa, że warto.

ofertastopkadol_592
 
Copyright © Pasgala 1990 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona główna   Do góry   Wróć   Dane kontaktowe   Polityka cookies